background

CESTA K VÁŠMU ÚSPECHU

       Ako zdravo podnikať s DuoLife

  Raz vykonaná práca v DuoLife vám môže prinášať ovocie/pasívny príjem na celý váš život!

  Toto poslanie vám dovoľuje pracovať s kým chcete, kde chcete, kedy chcete a zarábať koľko chcete!

  Predstavte si, že dnes začínate podnikať a na celé podnikanie budete potrebovať iba troch obchodných partnerov. Nič viac! Ktorí to budú a ako najefektívnejšie začnete s nimi dasahovať výsledky nájdete v texte nižšie.

  Ak poznáte takých troch ľudí alebo ste rozhodnutý ich nájsť, už teraz ste odsúdený na úspech.

Náš jednoduchý a funkčný systém práce má len 3 kroky:

1. Online zadarmo predstavenie príležitosti, každý týždeň v rovnaký deň v rovnakú hodinu.

2. Každý, kto začína, získa zadarmo návod krok za krokom, ako úspešne postupovať.

3. Ako zapracovať vášho nového partnera.

    Základom je jednoduchý systém práce.

  Jednou z možností, ktorá vám ušetrí veľa času a aj spraví prácu za vás je pozvať ľudí na našu pravidelnú prezentáciu. Ľudí, ktorí sa zaujímajú o zdravie alebo hľadajú príležitosť na naplnenie svojich snov. 

K celému systému práce máme video školenia, ktoré si môžete pozrieť kedy vám to časovo vyhovuje, rovnako ich viete poslať aj ľuďom, ktorí sa zaujímajú o prácu v oblasti zdravia.

Tieto videá sú o produktoch a ich zdraviu prospešných účinkoch, referenciách od našich klientov, ako aj o príležitosti medzinárodného zdravého podnikania.

Videá sú v 14tich jazykoch, teda sú ideálnym nástrojom na rozšírenie vášho podnikania do celého sveta. Stačí tie videá len poslať vašim priateľom napr. do DE, FR, VB, RU, USA, atď..

  Táto práca je o pomoci ľuďom. Treba nájsť pri komunikácii ich reálne potreby. Z praxe vieme, že sú iba dve a to Zdravie a Financie.

Ste mamička na materskej a chceli by ste v krátkej dobe zarábať z domu online 1000€ a viac mesačne?

  Pani Inna Semiglazová a jej príbeh.


Ste úspešný/á podnikateľ/ka ale hľadáte podnikanie čo bude fungovať aj bez vášho časového zaťaženia? 

  Pán Ing.Peter Pavelka a jeho príbeh.

  Hľadáte online alebo offline príležitosť, kde by ste sa mohol/a uplatniť? Aj na tieto otázky sa dozviete odpovede nižšie.

    Každý chce byť zdravý, každý chce mať finančnú a časovú slobodu! Každý!

Online podnikanie je budovanie osobnej značky a to ste vy – vaše meno, osoba! Buďte vy tým, za ktorým ľudia pôjdu. Iba praxou, dennými aktivitami vždy získate skúsenosti, vedomosti a hlavne výsledky. DuoLife je len nástroj na úspech.

    Keď nie si v sieti, tak máš v peňaženke smeti. 

Svetové autority ako Warren Buffett a Robert Kiyosaky povedali, že ak by začínali znova začali by týmto sieťovým odvetvím.

  Že ste celý život zamestnancom v úplne inom odvetví? V stavebníctve, priemysele, vo výrobe atď.?  Ak chcete od života viac je to iba o vašich prioritách!

  Pani Lívia De Riggová a jej rodinný príbeh.

     Ako budovať online a offline podnikanie len v troch krokoch.

  Jednou z možností budovania online biznisu je dať o sebe vedieť ľuďom na sociálnych sieťach napr. na FB, VK, Instagram.

1. Váš profil by mal mať vašu reálnu fotku, mail, tel. kontakt. Majte všetko verejné. Profil bez vašej tváre, tel., mailu, bez týchto údajov nepôsobí dôveryhodne.

  Platí zákaz spamovania – neposielajte nikomu len tak správy bez kontaktu pred tým. Iba ak ste reagoval na jeho príspevok, alebo ideálne on na váš.

Na sociálnych sieťach písať hodnotné info. Pozitívne emócie a radosť! Fotku s vaším úsmevom, ako sa vám darí a ak ešte len začínate, tak ako sa darí vašim kolegom. Vždy len pravdivo. Treba pritiahnuť na vás a vašu prácu pozitívnu pozornosť rovnako aj v offline svete.

Alebo aj rôzne mottá ako napr.:

    Šťastie uprednostňuje pracovitosť, čím viac pracuješ, tým viac máš šťastia.

  Pani Janka Šťastná a jej príbeh.

  Dajte text k vášmu obrázku.

Napr.: Pekný deň vám želám. Veľa ľudí na obrázok s milým textom dá lajk, pretože vidí, že sa usmievate alebo je obrázok milý, úsmevný. Lajky nie sú na to, aby kŕmili naše ego, ale lajky sú o tom, aby sme tým ľuďom pomohli! Pochváľte sa svojimi úspechmi, príbehmi vás a vašich kolegov, firemnými úspechmi, skúsenosťami, produktami, ako a na aké zdravotné ťažkosti pomohli, možnosťami v tomto podnikaní, atď.. Hodnotných informácií je veľa, ktoré si môžete zverejniť na soc.sieťach ako aj povedať v živom svete.

Ste študent/ka, mladý človek a hľadáte uplatnenie v živote, chceli by ste nové auto, chcete sa čo najskôr osamostatniť?

  Pán Andrej Kohút a jeho príbeh.

  So spoločnosťou DuoLife je možné pracovať  pri osobnom stretnutí (rodina, priatelia, kolegovia v práci, atď.), ako aj možnosť pracovať online, medzinárodne bez obmedzení. Táto príležitosť vám dáva neporovnateľne iné možnosti príjmu a stability vášho link: zdravého podnikania.

  Každý chce byť zdravý, každý chce mať pasívny príjem, každý chce mať dostatok času. Preto o tejto možnosti povedzte každému.

  Prezentujte sa kvalitou a nie kvantitou.

2. Začnite budovať vzťahy s ľuďmi, ktorí reagovali na váš príspevok.

  Nadviažte komunikáciu. Sami sa vás opýtajú čo robíte. Vypýtajte si tel.kontakt a mail. Buďte dobrí poslucháči!

  Ľudia, ktorí reagujú na vaše príspevky, sa im páčite vy alebo aj vaše príspevky. Časť z nich bude s vami rado komunikovať. Radi sa dozvedia informácie v prospech ich zdravia alebo peňaženky.

  Pre partnerov spoločnosti možnosť zľavy až do výšky 50% z každého nákupu!

  Sociálne siete sú najrýchlejší spôsob získavania kontaktov, rozšírenia informácií aj medzinárodne, aký je v dnešnej dobe používaný.

Je to iba o potrebe daného človeka, ktorú zistíte otázkami – pýtajte sa. Či sa zaujíma o zdravie (zdravotné ťažkosti, ...) alebo prácu (či je spokojný s prácou, pasívny príjem, online podnikanie, aký má plán B ...). Čo rieši za problémy/výzvy, s tým mu treba pomôcť. Táto práca je o pomoci ľuďom!

Ste už na dôchodku ale zároveň chcete svoj voľný čas zmyslupne využiť napr. na pomoc ľuďom?

  Pani Jarmila Iliášová a jej príbeh.

3. Treba si uvedomiť, že ľudia buď nemajú peniaze alebo zdravie. DuoLife vyrieši obidve!

  Keď sa danej osobe, čo vám dala komentár alebo lajk, zapáči váš príspevok, tak začnite komunikáciu cez messenger. Ak sa vás opýta čo robíte ...

  ... povedzte jej, že pracujete offline aj online,  budujete sieť internetových obchodov (aj v zahraničí) v odvetví zdravia a wellness, pomáhate ľuďom zdravšie žiť a aj úspešne podnikať, aby mali viac času pre seba a svoju rodinu.

  Každý váš partner spoločnosti je zároveň aj zdravý internetový obchod. Schéma práce týchto troch bodov je tá istá, ale vždy iná aj zábavná, pretože ľudia sú rôzni. Všetko vyššie spomenuté, čo sa dá použiť na sociálnych sieťach, sa dá ešte lepšie odkomunikovať pri osobnom stretnutí. Vtedy sa s danou osobou vidíte, počujete, cítite a dotýkate (podanie ruky) čo je všetko len v prospech následného partnerstva.

„Ak nenájdeš cestu ako zarábať peniaze pokiaľ spíš, budeš pracovať až do smrti.“  Warren Buffett

Páčilo by sa vám získať za pár mesiacov nové auto a pasívny príjem v tisícoch €?

  Danka a Laci a ich príbeh.

  Ako naučiť nového DuoLife partnera byť úspešný.

Systém je založený na troch krokoch:

  1. Video o produktoch zdravie + wellness.
  2. Video partner spoločnosti + prvá objednávka.
  3. Video, systém práce.

Po pozretí týchto troch videí (ušetríme tým veľa času) budú novému partnerovi zodpovedané všetky jeho prípadné otázky.

  Majte svoj cieľ.

Pokiaľ váš cieľ (zapísaný, určený v čase, reálny, motivujúci, merateľný) nedáte na papier je to iba sen a vec náhody.

Nič sa nedá robiť bez plánovania! Ani stavať dom, ani budovať vašu úspešnú firmu. Ako si spraviť plán na dosiahnutie vášho cieľa vám povie váš skúsenejší DuoLife partner.

  Rozdiel medzi snom a cieľom je iba v plánovaní a denných aktivitách na jeho uskutočnenie.

  Otázka pre vás alebo pre vášho nového partnera.

Aké peniaze by ste chceli zarábať a za aký čas? 1250€? To je pozícia Regionál manager. Pomôžeme vám ju nielen naplánovať ale ju aj dosiahnuť.

 Alebo radšej 2250€? To je pozícia Senior manager. Pomôžeme vám ju nielen naplánovať ale ju aj dosiahnuť.

  O tom, že je to v DuoLife dosiahnuteľné aj pre vás, svedčí aj viac ako 15 000 postupov na vyššie pozície za tak krátky čas. Ľudia si plnia svoje ciele, žijú svoje vlastné, úšpešné a slobodné životy. A tento nárast bol v období, keď veľa profesií, firiem negatívne pocítilo politické ombmedzenia. Zmeňte si aj vy svoj život k lepšiemu!

Keď vidíte tie nádherné úspechy tisícov ľudí, tak aké peniaze by ste vy chceli zarábať a za aký čas? 1000 - 3000€ mesačne, viac? Pomôžeme vám ju nielen naplánovať ale ju aj dosiahnuť.

  Začnite úspešnú spoluprácu.

Pomocné otázky:

Páčia sa ti (dáva ti to zmysel) tieto produkty pre zdravie a možnosť lukratívneho pasívneho príjmu?

Ktoré produkty by si chcel na začiatku ako prvé vyskúšať? Ak váha, poraďte mu.

A posledná otázka: Kedy ti môžem pomôcť k prvej objednávke, môžeme aj teraz?

  DuoLife je skvelý projekt, ktorý štartuje tu v strednej Európe a už ôsmy rok sa osvedčil. Státisíce partnerov spoločnosti pôsobí v 38mich štátoch.

Aký máte plán B? Ak by ste odišli/prepustili vás z práce? Ak by ste dlhodobo nemohli pracovať vy alebo váš partner? Ak by vám z nenazdania vaše podnikanie skrachovalo (konkurencia, politici ...)? Máte aspoň dostatok nasporených € na to aby ste pohodlne a bez stresu prežili tieto obdobia? Alebo máte fungujúci, druhý, stabilný, pasívny príjem?  S DuoLife si ľahko vytvoríte plán B.

Hlavný benefit je zdravie + medzinárodný pasívny príjem z online podnikania. Softmarketing je zameraný na potreby človeka. Aj keby ste boli iba klientom, spotrebiteľom produktov a vôbec by ste sa obchodu nevenovali, aj tak zo štruktúry zliav budete dostávať cca 100€ mes. + ďalšie bonusy.

Pracujete v službách v oblasti zdravia a krásy? Odporúčate svojim klientom naozaj zdravé, 100% prírodné produkty?

  Pán Marián Ťahúň a jeho príbeh.

  Našou prácou v softmarketingu je pomáhať ľuďom zdravšie žiť, robiť ich finančne nezávislými, budovať nové vzťahy. Robiť ľudí slobodnými!

Pán Roman Síkora už 30 rokov úspešne podniká. Jeho slová: DuoLife mi dáva také krásne možnosti v podnikaní, časovú slobodu, nové priateľstvá, samých pozitívnych ľudí, aké som za celý svoj život nezažil!

Ste časovo vyťažená viacnásobná mamina a zároveň chcete byť aj finančne nezávislá? Chcete dopriať sebe a svojim deťom to najlepšie?

  Pani Miroslava Jarošová a jej príbeh.

 

   Ak si náhodou myslíte, že "nikoho" nepoznáte, tak tu je návod na to aby ste boli aj vy úspešný.

  1. Založite si FB, VK, Instagram profil s vašou fotkou, pozvite, oslovte priateľov a pod..
  2. Dajte príspevok na váš profil.
  3. Lajky a komentáre si spisujte do zoznamu kontaktov.
  4. S kontaktmi budujete vzťahy.
  5. Ľuďom, ktorí sa vyrozprávali o starostiach a želaniach, ukážte možnosti ich riešiť = DL
  6. Potom im zavolajte/zoomujte a urobte dosledovanie = 90% úspechu.
  7. Keď sa daná osoba stane partnerom spoločnosti DuoLife, tak ju naučíte to isté - pomáhať ľuďom.

 Naša spoločnosť DuoLife už odovzdala viac ako 900 luxusných áut (BMW, Mercedes, Audi, Jaguár), ktoré vám každý rok - dva vymenia za nové! Platíte si len pohonné hmoty a jazdíte!

 

  Na celé naše spoločné podnikanie so spoločnosťou DuoLife a všetky možnosti tu spomenuté potrebujete len troch vašich partnerov. Len troch ľudí, ktorí pochopia tento dnes, tak potrebný, zdravý projekt.

Ak vás táto práca, toto poslanie pomáhať ľuďom zaujala a aj vy by ste chceli mať/žiť svoj vlastný úspešný príbeh, tak neváhajte a kontaktujte ma.

  Staňte sa aj vy partnerom spoločnosti DuoLife. Využívajte tak všetky výhody (autá, dovolenky, bonusy, atď.) vlastný e - obchod, ako aj nákupy za najnižšie ceny (až s 90% zľavou) a zároveň možnosť zaujímavého pasívneho príjmu.

Link: Chcem sa stať partnerom DuoLife a.s.

Pred samotným zadávaním Vašich údajov ma tel. kontaktujte. Rád Vám pomôžem s orientáciou na webe a zároveň Vám ušetrím čas aj peniaze pri Vašej prvej objednávke.

  Teším sa na našu úspešnú spoluprácu.

 

Pre podrobný, popis práce a videá, ako v čo najkratšom čase dosiahnuť Vaše ciele mi pošlite Vaše kontaktné údaje.

 

CESTA K VÁŠMU ÚSPECHU