background

ZDRAVÉ PODNIKANIE

    Nie je práca ako práca.

  Každé povolanie, prácu si treba vážiť ale niektoré povolania sú viac ako len práca.

  Kedy sa z práce stane poslanie? Keď pomáhate ľuďom v tom najcennejšom.

  Ak chcete len zarobiť, tak tento článok nie je pre vás. Ale ak ste človek, ktorý chce v prvom rade pomáhať ľuďom a vidíte v tejto práci poslanie, tak za vaše odhodlanie pomáhať budete aj náležite odmenený.

  Či pracujete 8h denne na ciele vášho zamestnávateľa alebo 8h denne na svoje ciele, vždy to bude 8h vášho pracovného času, vášho života, ktorý sa vám už nikdy nevráti. Preto by vás vaša práca mala baviť a aj napĺňať vaše súkromné ciele. Ak vás práca baví, ale žijete "od výplaty do výplaty" a nemôžete si dovoliť kvalitnejšie potraviny, bezpečnejšie auto, viac oddychu pri mori poprípade na horách, inak povedané žiť plnohodnotnejší život podľa vašich predstáv pre vás a vaše deti, tak je najvyšší čas to zmeniť. Spoliehať sa na iných alebo na dnešných politikov, že sa postarajú o náš plnohodnotný život je viac ako naivné.

  Prakticky každý človek si raz za čas v práci zanadáva na samotnú prácu, šéfa, kolektív, mzdu, obmedzenie zdravého dýchania, nútenie do experimentálnych lekárskych zákrokov, ale len málo kto spraví aj krok aby to zmenil. Pri tom to je také jednoduché. Stačí sa len popri práci venovať činnosti, ktorá vám bude prinášať druhý príjem, ktorý bude bez obmedzenia narastať bez toho aby ste mu venoval viac svojho času. Skôr či neskôr sa váš druhý príjem vyrovná a aj predbehne príjem z vašej nie ideálnej práce. Teda je len na vás ako rýchlo to bude. Či to bude za 6mes alebo za rok. Jedno je isté, ak nespravíte tento krok vo vašom živote už dnes, tak o rok o päť sa nič nezmení. Možno budete v inej práci, možno o trošku s vyšším platom a po čase budete zas nadávať na šéfa, kolektív a iné obmedzenia, nariadenia a budete o rok o päť starší.

  Definícia bláznovstva je robiť stále to isté a pri tom očakávať iný výsledok.

                                                                                          Albert Einstein

    Podnikajte zdravo a slobodne!

 Toto nie je podnikanie ani práca ale poslanie pomáhať ľuďom žiť uvedomelejšie, žiť zdravý a dlhý život!

 Väčšina ľudí, hlavne mladších si zdravie vôbec neváži. Naopak ešte si ho ničia nesprávnou životosprávou. Strava plná cukrov, múky, chemických látok atď. a naopak jedia málo zdravým spôsobom dopestovanej zeleniny a ovocia. To všetko má za následok oslabenia imunity a dáva živnú pôdu vzniku v tele rôznych zápalových procesov. V prvých rokoch života získavame veľmi silnú imunitu. Ale po 40 - 50 - 60tich rokoch neustáleho prekyslovania organizmu jedmi, nesprávnou stravou, málom pohybu nám zdravie vypovedá službu. Už dnes na Slovensku zo štvorčlennej rodiny štatisticky traja zomrú predčasnou smrťou na niektorú z civilizačných chorôb, ktorým sa dalo predísť. Pre predstavu z cca 4 000 000 dospelých obyvateľov Slovenska 3 000 000 predčasne zomrú na choroby, ktorým sa dá predísť!

  Stres, nesprávna životospráva a predovšetkým nízky obsah živín v potravinách sú hlavnou príčinou väčšiny civilizačných chorôb.

  Medicus curat, Natura sanat - Lekár lieči, príroda uzdravuje.

  Veľakrát je najlepším liekom žiadny liek.

  Nech bude strava liekom a liek stravou.

                                                                Hipokrates (460 - 370 p.n.l.)

    Čo je cennejšie ako zdravie? Zdravie = život.

  Pomáhať ľuďom zdravo žiť, žiť plnohodnotný a dlhý život je to najkrajšie poslanie.

Ná túto prácu stačí mať iba 18 rokov. Nepotrebujete žiadne € na investíciu do tohto podnikania, ani živnosť ani s.r.o., nemusíte nič vymýšľať, mať starosti s povoleniami (hasiči, hygiena taký a onaký úrad), fakturáciami, zárukou, skladové zásoby, výroba, logistika, zamestnanci, nezaplatené faktúry za váš tovar či službu, najnovšie aj nelogické obmedzenia zo strany štátu atď., záleží od činnosti podnikania. V bežnom podnikaní vás iný podnikateľ nenaučí ako v danom odbore byť úspešný pretože by si tým tvoril konkurenciu! Je toho veľa prečo sa veľa ľuďom nechce do podnikania alebo podnikanie chtiac, nechtiac ukončili. A z týchto dôvodov sa im ani nečudujem.

  Osobne poznám aj podnikateľov, ktorí majú priam rozprávkový príjem ale nemajú kvôli ich forme podnikania žiadny voľný čas aby si užili spolu s rodinnou svoje zarobené peniaze. Musia byť neustále prítomný v podnikaní a riadiť zamestnancov, výrobu a pod.. S vedomím, že veľa krát ich deti nemajú záujem ďalej pokračovať v podnikaní svojich rodičov (nechcú byť otrokmi firmy 24h denne, tak ako ich rodičia). Teda to čo daný podnikateľ budoval celý život, tak jeho deti buď predajú alebo jednoducho zrušia firmu.

  Čo bráni vám pri realizácii vašich životných cieľov?

Podľa prieskumu ľudia odpovedali takto:

73% ľudí povedalo nedostatok finančných prostriedkov - tu 0€ do podnikania,

30% nedostatok šťastia v iných oblastiach života - tu záleží iba od vášho rozhodnutia,

29% nedostatok času - a kde ho strácate keď nemáte čas na svoj život?,

27% nedostatok dôvery - tu vám budú desiatky ľudí nápomocní,

19% neschopnosť rozhodnúť sa - rozhodni sa dnes! Môžeš len získať!

  Ľudia často rozprávajú xy výhovoriek ako sa to nedá namiesto toho aby videli jednu cestu ako sa to dá!

 Našťastie sú aj iné moderné možnosti podnikania, ktoré majú výhody ako vysokonadštandartný, pasívny príjem ale bez všetkých vyššie spomenutých starostí a prekážok! Teda vám nič nebráni začať si plniť svoje sny a žiť svoj život tak ako vy chcete!

  Všetky druhy podnikania majú jedno spoločné, ich produkt alebo služba musí mať svojich klientov, ktorí si ju kúpia.

  Dnešná doba umožňuje nielen offline ale aj online, medzinárodné podnikanie. Majte veľké ciele, myslite vo veľkom, globálne. Čo znamená, že váš potenciál klientov a spolupracovníkov je neobmedzený. Či sa mu budete venovať 30min denne alebo hodinku týždenne je len na vás. Nikto vám nič nenariaďuje. Ak ste denne 3h strácali čas sledovaním tv alebo sa hrali na pc a teraz z toho času 1h strávite prácou a pomocou iným ľuďom v oblasti zdravia alebo ich príjmu, tak skôr či neskôr sa vám naplnia vaše ciele. Získate slobodu!

  Poznáte niekoho kto by chcel byť čo najviac zdravý, kto chce zdravie pre svoje deti, rodičov, kto by chcel zarábať viac ako zarába, niekoho kto si hľadá inú prácu, ktorá by ho napĺňala?

  Toto je referenčné medzinárodné podnikanie.

  Stačí ak dáte ľuďom okolo seba vedieť ako im viete pomôcť. Osobne alebo na sociálnych sieťach.  Máme veľa videí, príbehov od našich klientov, osobných skúseností, veľa referencií o tom ako im naše 100% prírodné produkty zlepšili zdravie. Treba len o týchto skúsenostiach rozprávať. Postarajte sa o to aby vaše okolie, vaši blízky mali tieto zdraviu prospešné informácie od vás a čo najskôr.

  Státisíce spokojných, opakujúcich klientov a desaťtisíce stále nových pribúdajúcich ľudí nám potvrdzuje naše správne rozhodnutie. Už sa k nám pripojilo množstvo bežne pracujúcich ľudí, lekárov, masérov, kozmetičiek, kaderníčiek, mamičiek na materskej, dôchodcov, podnikateľov, fitness clubov, blogerov, trénerov, športovcov, lekárne, atď.. Link: Pozrite si príbehy ľudí ako ste aj vy. Pripoj sa k nám aj ty do úspešnej podnikateľskej skupiny DuoLife.

Na zamyslenie: Čo ste robili v práci/podnikaní tento mesiac pred napr. rokom? Dostali ste mzdu za ten mesiac. Predstavte si aké by to bolo keby ste za ten istý odpracovaný mesiac, za prácu ktorú ste vtedy vykonali dostávali mzdu aj dnes bez toho aby ste pracovali. Ak by ste mal dnes mzdu vyplácanú za predchádzajúcich odpracovaných 12 - 48 mesiacov tak už by ste nemuseli pracovať. Páčilo by sa vám to? Ak áno, tak aj vy využite túto príležitosť vo váš prospech.

  Za raz vykonanú prácu budete mať odmenu po celé roky = pasívny príjem!

  Každý kto sa rozhodne stať partnerom spoločnosti (zakúpenie si 100% prírodných produktov pre zdravie v hodnote cca 166€) získava všetky benefity spoločnosti DuoLife.

Najnižšie ceny, zľavu na všetky ostatné nákupy vo výške 30 - 50%.

Svoj vlastný internetový obchod bez starostí so skladovaním a odosielaním tovaru, fakturáciou atď..

Prístup k hotovým online a offline programom rozvoja.

Prístup k lekárskej infolinke obsluhovanej špecializovanými odborníkmi.

Možnosť budovania medzinárodného obchodu bez fixných nákladov a starostí s logistikou - pasívny príjem.

Podporu a priamu pomoc od desiatok ľudí na Slovensku ako aj v iných štátoch.

 

  Staňte sa aj vy partnerom spoločnosti DuoLife. Využívajte všetky výhody (autá, dovolenky, bonusy, atď.) vlastný e - obchod, ako aj nákupy za najnižšie ceny (až s 50% zľavou) a zároveň možnosť zaujímavého, pasívneho príjmu.

  Link:  Chcem sa stať partnerom DuoLife a.s. 

 Pred samotným zadávaním Vašich údajov ma tel. kontaktujte. Rád vám pomôžem a zároveň Vám ušetrím čas aj peniaze pri Vašej prvej objednávke.

 Teším sa na našu úspešnú spoluprácu!

 

Zdravé podnikanie