background

PRÍRODA UZDRAVUJE

  Mať poistenie zdravia (vzniku závažných ochorení) je rozumná vec, ale iba z pohľadu výpadku prijímu alebo na získanie financií z poistného plnenia na liečbu, ktorú zdr.poisťovňa nepreplatí. V tomto smere je oveľa rozumnejšie predchádzať chorobám zdravým životným štýlom, kde na prvé miesto patrí plnohodnotné stravovanie. Akú stravu do tela dávate, z takej stravy sú vyživované vaše už živé bunky a zároveň tvorené nové bunky.
 
  Ak je to nezdravá strava, plná zdravie poškodzujúcich chemických látok a ešte aj chudobná na živiny, tak vaša imunita bude oslabená čo dáva veľký priestor vzniku rôznych závažných ochorení.
S pribúdajúcim vekom sa riziko závažných ochorení niekoľkonásobne zvyšuje.
 
   Nie len v dnešnej dobe by u nikoho v rodine nemali chýbať čisto prírodné, zdravé produkty na posilnenie imunity, rýchlejšie zotavenie po prípadnej chorobe alebo ako prevencia udržania si zdravia do budúcnosti (mozog, kĺby, svaly, žalúdok, pokožka, vlasy, kvalitný spánok, srdce, energia, atď.). 
 

  Ak máme dostatok kvalitných, prírodných vitamínov, minerálov, antioxidantov, tak sme odolní voči všetkým zdraviu škodlivým nástrahám s ktorými sa denne stretávame.

  Určite ste videli rozprávku Soľ nad zlato. Aj tam si kráľ uvedomil, že jeho najmladšia dcéra Maruška (nezabudnuteľná Libuše Šafránková) mala pravdu s tým čo bral ako bezcenné a samozrejmosť. Keď kráľovstvo ochorelo, zlato im bolo k ničomu...

  Zdravie nie je samozrejmosť, o zdravie sa treba starať, druhé už nebude! 

  Pracovník, ktorý postrekuje plodiny je v ochrannom obleku, rukavice, respirátor ... všetky živé organizmy ten postrek zničí - na to bol vyrobený. Od plesní, mikroorganizmov až po hmyz. Rôzne druhy chemických látok sa dávajú na plodiny od kvetu až po uskladnenie, veľa krát aj 40x. A táto jedovatá chémia (postrek, hnojivá) či chceme alebo nechceme z časti zostáva aj v tom krásnom, zafarbenom, "zdravom" ovocí a zelenine.

Dnešné potraviny neobsahujú potrebné množstvo výživových látok a okrem toho obsahujú aj škodliviny z umelých, chemických látok. 

 Dnes potrebujeme zjesť niekoľko kg jabĺk, aby sme dosiahli také množstvo vitamínov a minerálov ako z jedného jablka v 60 rokoch. Zjete denne 10 a viac kilogramov ovocia a zeleniny?

  Užívanie doplnkov stravy nie je o móde, ale nutnosť!

 

Počet úmrtí na civilizačné choroby (ktorým sa dá predísť) sa za posledné obdobie dramaticky zvýšil a stále alarmujúco narastá.

 Dnes na Slovensku zomrie v priemere iba každý štvrtý človek prirodzenou smrťou. Traja zo štyroch zomrú predčasnou smrťou na niektorú z civilizačných chorôb, ktorým sa dá predísť.

Stres, nesprávna životospráva a predovšetkým nízky obsah živín v potravinách sú hlavnou príčinou väčšiny civilizačných chorôb.

  Medicus curat, Natura sanat - Lekár lieči, príroda uzdravuje.

  Veľakrát je najlepším liekom žiadny liek.

  Nech bude strava liekom a liek stravou.

                                                  Hipokrates (460 - 370 p.n.l.)

  Nárast civilizačných ohorení priamo súvisí s poklesom výživových hodnôt v potravinách.

  Ak je človek chorý, treba užívať aj lieky.

Ale ak je zdravý alebo cíti, že na neho niečo "lezie", tak vtedy treba doplniť vitamíny, minerály, antioxidanty, ktoré mu chýbajú v čo najčistejšej prírodnej forme! Výťažky z rastlín musia byť 100% čisté!

Ak telu nič nechýba, má silnú imunitu, tak prakticky nemôže ochorieť!

    Na svete neexistuje nič cennejšie ako zdravie.

Stačí si spomenúť, keď vás bolí zub alebo iné, keď je zle vášmu dieťaťu alebo človeku na ktorom vám záleží. Vtedy je zdravie nevyčísliteľné!!!

  Vždy to zaplatíme... 

Buď zaplatíme za lieky, operácie, invaliditou alebo až predčasnou smrťou.

Alebo zaplatíme dennou prevenciou = zdravá kvalitná strava bez chémie, kvalitné prírodné vitamíny, šport.

    Vždy to zaplatíme, ale našťastie máme na výber!

  Dr.Piotr Kardasz, člen vedeckaj rady DuoLife bol pozvaný ako hosť do relácie Dámsky klub - Soňa Mullerová.

https://www.youtube.com/watch?v=GiXhX3-kigk

  DuoLife produkty sú komplexná zmes látok, 100% prírodné, ekologické, bez chemických konzervantov a GMO, balené v skle, zastabilizované vysokým tlakom za studena. Rovnako ako aj prírodná kozmetika, doplnky stravy pre ľudí, ktorí chcú schudnúť alebo naopak nabrať čistú svalovú hmotu.

Kvalitné, zdravé, čisto prírodné vitamíny a minerály je najlepšia investícia, ktorú môžeme pre seba a svojich blízkych urobiť. Investícia do zdravia!

 


 

 

Máte záujem o bližšie informácie a zároveň chcete využiť 15 - 30 až 50% zľavy k produktom?

Link: Ako získať až 50% zľavy nájdete tu.

Ak chcete bližšie informácie hneď, kedykoľvek mi zavolajte.

 

Príroda uzdravuje