"Dobrý deň. Pána Luba som stretla čistou náhodou. Som veľmi rada, že ma oslovil so službami, ktoré poskytuje už stovkám spokojných klientov. S jeho exkluzívnymi možnosťami na trhu a servisom som veľmi spokojná. Vrelo odporúčam každému, kto myslí na svoju budúcnosť."

PaedDr.Denisa Králičová, riaditeľka ZŠ Hlohovec

 20180129_141205

 

"Luba poznám už hádam aj 20 rokov. Sám som pracoval v poisťovníctve a mám aký, taký prehľad o finančných produktoch na trhu. Zmyslupnosť a výhody ním sprostredkovaných produktov ma priam dostali. Využívam ich už roky ja aj moji blízky. Nech sa darí!"

Tomáš Tomaškovič, podnikateľ/majiteľ Reštavrácie vo dvore, Dechtice

 20180126_142611

 

"Služby pána Cesneka môžem len doporučiť. Presne to, čo mi porozprával pri našich stretnutiach aj splnil. Jeho servis a pravidelné informovanie nielen zo sveta financií je vysoko nadštandartné."

MUDr. Ján Lančarič, obvodný lekár Dolná Krupá

 

"Som človek, ktorý má už nejaké životné skúsenosti, a ako sa hovorí suchým rožkom ma nikto neopije. Keď ma oslovil Lubo cez môjho známeho, ktorý mi ho doporučil ako jeho spokojný klient, tak som súhlasil so stretnutím. Zistili sme pri rozprávaní, že máme veľa spoločných známych a niektorí z nich TOP vysoko postavení a solventní známi majú tento istý produkt. Dnes som spokojným klientom už aj ja. Odporúčam každému kto v živote chce mať zabezpečenú budúcnosť."

Ivan Novák, podnikateľ/majiteľ autolakovne v Trnave

 20180126_124339

 

"S Lubom sa poznám od narodenia, som jeho bratranec. Teda kúpiť si od príbuzného službu tohto charakteru nie je jednoduchá vec. Keď že ho poznám hlavne ako bratranca, s ktorým som sa čo to navystrájal. A až v druhom rade ako profesionála vo finančnom svete. Máme viacero spoločných príbuzných, ktorí sú jeho klientami už roky + jeho naozaj faktami, odbornými článkami podložené odpovede na moje časté otázky ma presvedčili o správnom kroku."

Aleš Cesnek s rodinou,  Dolná Krupá, šéfkuchár v luxusnom golfovom klube Borša, Hrubá Borša

 20180126_182654

 

"Ako šéf autoservisu nemám veľa času na študovanie ponúk na trhu. Oslovilo ma veľa fin.poradcov no neúspešne. Všetci mi ponúkali rovnaké alebo veľmi podobné produkty len s iným logom firmy. S Lubom sa poznáme od strednej školy ako spolužiaci. Každý z nás sa vybral po škole svojím smerom. Keď mi porozprával o možnostiach, ktoré mi vie sprostredkovať, tak som sa hneď rozhodol. Dnes mu servisujem autá a on mne financie. Našu vzájomnú spokojnosť potvrdzuje aj fakt, že už roky sa radi stretávame nielen pracovne."

Martin Klokner,  Ružindol, vedúci autoservisu v Trnave

20180124_155424

 

"Som človek ktorý si zakladá na zdravých a férových hodnotách. Možno aj preto som roky Lubov niekoľkonásobný spokojný klient. Chodili sme spolu do škôlky a 8 rokov sme drali rovnakú lavicu bok po boku na ZŠ. Až na strednej škole sme išli každý na inú školu, ale rovnaký odbor. Aj dnes si stále máme čo povedať pretože máme veľmi veľa spoločného. Vždy som rád, keď nás navštívi a poinformuje o novikách nielen zo sveta financií alebo len tak ako kamaráta. Je to človek, ktorý si stojí za slovom."

Zdenko Dvorák, Horná Krupá, profesionálny servisný technik v Trnave

20180131_190949_resized

 

Pána Luba som spoznal cez môjho dlhoročného známeho, ktorý pracuje viac ako 30 rokov v oblasti financií. On sám je jeho spokojný klient. Dohodol nám prvé stretnutie na ktorom sme sa ako ľudia spoznali. Na ďaľšom sme prebrali konkrétne fakty. Vypočul som si exkluzívne produkty, ktoré ma oslovili. Doporučujem všetkým mať jeho servis, odbornosť a ľudský prístup. 

Ing.Libor Samko, podnikateľ, Piešťany

20180213_143454