flase
         Spoločnosť DuoLife S.A.

na trhu vyniká čistou 100% prírodnou kvalitou výrobkov(bez akejkoľvek chémie a konzervantov) a princípmi :

 

1 - dôsledne vybrané organicky pestované prírodné produkty bez konzervantov,

2 - bez GMO (nie sú geneticky modifikované)

3 - hnedé sklenené balenie - špeciálne sklo používané vo farmakológii

4 - metóda IHHP Paskalizácia - v súčasnosti jediný spôsob zabezpečujúci sterilné prostredie v produkte bez toho, aby sa zmenili jeho biologické a nutričné vlastnosti. Táto metóda používa aplikáciu vysokého tlaku pri nízkych teplotách (“za studena“), čím sa mikrobiologicky produkt zastabilizuje a je možné ho uchovať dlhšie obdobie bez pridania konzervačných látok a stabilizátorov.

komplexná zmes živín (nastavená priamo pre potreby ľudského organizmu), synergicky spojenými do jedného celku a na báze biologických hodín.

Link na nákup pre neregistovaného člena v klube.

https://lczdravo.myduolife.com/shop.html

 

  Získajte VÝHODY členstva v klube v spoločnosti DuoLife :

1)  Podpora vlastného zdravia a prevencie - dopĺňanie 100% čisto prírodných živín (ktoré nám obchody neposkytujú) - aj v tekutej forme, bez chémie, stabilizátorov a konzervantov – na báze komplexnosti živín, synergie (znásobovania účinkov na náš organizmus) a na báze biologických hodín.

2)  Získavanie výrobkov priamo od výrobcu (s donáškou kuriérom priamo do kancelárie, alebo domov).

3)  Členovia klubu nakupujú za nízke ceny, klubové zľavy až do výšky 45 - 90% alebo aj s využítím klubového bonusu - zadarmo.

4)  Živiny vo forme 100% prírodných štiav bez riedenia a doplnkov (vhodné aj pre vegetariánov a vegánov).

5)  Osobnostný rozvoj v najdôležitejších oblastiach života.

6)  Člen klubu získava zadarmo vlastný internetový obchod vo viacerých jazykoch  (vytvorený bez starostí a neustále aktualizovaný spoločnosťou DuoLife).

7)  Vzájomná pomoc, kolektívna práca zameraná na pomoc ľuďom a ich potrebám (zdravie, rozvoj, financie).

8)  Práca online z domu, alebo z kancelárie - cez internet.

9)  SoftMarketing - najmodernejší automatizovaný podnikateľský model, ktorý aj bez Vašej účasti 24 hodín denne generuje Váš medzinárodný príjem.

10) Zaujímavý pasívny príjem.

11) Virtuálny prezentér BHS - inovatívny, automatizovaný, medzinárodný online pracovný nástroj robí až 80% práce za Vás, čím významne násobí a šetrí Váš čas, ktorý môžete venovať svojej rodine a iným aktivitám.

12) Členovia klubu majú možnosť získavať pravidelný, medzinárodný, stabilný a rastúci príjem aktuálne z 30 krajín sveta (vrátane USA a Kanady)
v 14 jazykoch (poľština, angličtina, nemčina, francúzština, holandčina, ruština, ukrajinčina, rumunčina, maďarčina, čeština, slovenčina, portugalčina, španielčina, taliančina).

13) Členovia klubu získavajú % podiely z celosvetového globálneho obratu spoločnosti.

14) Člen klubu získava finančnú nezávislosť - zabezpečenie finančného "dôchodku" už od mladého veku.

15) Rodičia môžu vytvárať stabilný medzinárodný príjem aj svojim deťom a tým ich finančne zabezpečiť do budúcna (na štúdium, štart do života, splácanie hypotéky a iné).

16) Získanie nového auta (BMW, Mercedes, Jaguár a iné.. ), získavanie dovoleniek a ďalších benefitov.

  To, čo sa mne osobne veľmi páči na spoločnosti a kolektíve, je etika a oblasť zdravia s víziou - pomáhať ľuďom v ich potrebách, aby boli zdraví, spokojní a šťastní...

  Zdravie je základom všetkého...

Vďaka čistým 100% prírodným šťavám bez konzervantov, môžeme sebe a svojej rodine denne dopĺňať všetky potrebné živiny (ktoré nám klasické obchody v potrave neposkytujú) , čím sa komplexne môžeme starať o zdravie a prevenciu svojej rodiny a v dnešnej dobe posilňovať aj dôležitú imunitu.

  Súčasne cez výborne prepracovaný medzinárodný viacjazyčný systém SoftMarketingu a Virtuálneho prezentéra - môžeme pomáhať ľuďom nielen na Slovensku, ale aj v iných krajinách sveta, pričom členov klubu spoločnosť DuoLife odmeňuje ako "živú reklamu" a tým si člen klubu vytvára medzinárodný stabilný a narastajúci príjem, zabezpečuje sa finančným "dôchodkom" a súčasne môže vytvárať pravidelný príjem aj svojim deťom, čo osobne využívam aj ja a rád Vám poviem svoje skúsenosti.

Ak si chcete pozrieť stránku DuoLife, môžete kliknúť na odkaz vyššie vidno tam "z vonku" však len maloobchodné ceny, po staní sa člena klubu odkaz nižšie sa zobrazujú členské ceny.

 

Je to internetový obchod, ktorý som si zadarmo vytvoril pri staní sa obchodným partnerom. V obchode sú všetky informácie o spoločnosti aj výrobkoch neustále spoločnosťou aktualizované.
Členmi klubu sa stávajú aj lekári, majitelia lekární, fyzioterapeuti, maséri, fitness centrá, kaderníčky, kozmetičky, finanční makléri, rôzni podnikatelia a široká verejnosť...


Členom klubu, partnerom spoločnosti sa môže stať každý kto chce výhodnejšie nakupovaď tieto jedinečné a zdravé produkty alebo každý kto chce pracovať, podnikať v oblasti zdravia.

Najvýhodnejšie členstvo v klube(prvá objednávka za cca 166€ + vyplnenie údajov = registrácia), kedy člen klubu získava kompletne všetky maximálne benefity spoločnosti.


Ak Vás výhody, ktoré poskytuje DuoLife zaujali, váš nový, moderný, zdravý eshop (webstránku) si cez link(nižšie) môžete vytvoriť aj Vy, rýchlo a pohodlne ešte dnes. 

https://lczdravo.myduolife.com/register/initial.html

  Dáva vám zmysel pomáhať ľuďom zdravšie žiť a zároveň medzinárodne podnikať, vytvoriť si pasívny príjem?

Konkrétne informácie nájdete v tomto linku:

https://lczdravo.bhs24.eu/g/softmarketing/kto-sme-a-o-robme/652/objavujte-s-nami/

 

  Ako efektívne nastaviť členstvo, spraviť prvú objednávku pre zdravie a zaregistrovať sa, vám rád pomôžem. Preto ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

tel.: 0911 289 322

mail: lczdravo@gmail.com