vrp

Reálna investícia s výhodami navyše pre Vás

  Účty v Rakúskych depozitných bankách, vedené vo fyzickom zlate. Sú to rovnaké účty aké máte na Slovensku, len s tým veľkým rozdielom, že na účte nemáte virtuálne €, ktoré zmluvne nie sú Vaše, ale na účte = trezore v Rakúskej depozitnej banke máte fyzické zlato, ktoré je Váš osobitý majetok.

Ďalšie výhody pre Vás sú:

Účty sú 100% poistené.

Nulový poplatok za vedenie účtu.

Nulový poplatok za internet On-Line prístup.

Účty sú oslobodené od dane z nárastu hodnoty.

Priemerný ročný nárast cca 10% od roku 2000.

Na účet môžete vkladať kedykoľvek, akékoľvek čiastky (napr.15€) bez poplatku.

Z účtov môžete vyberať kedykoľvek bez poplatkov (peniaze aj fyzické bankové zlato).

Účty sú chránené bankovým tajomstvom Rakúska, chránené aj voči exekúcii.

Prístup k Vášmu účtu máte výhradne len Vy/majiteľ - zlato je osobitý, zvláštny majetok klienta, ani v prípade bankrotu banky nemôže ísť zlato do konkurznej podstaty banky.

Tieto výhody nemá ani jedna banka na Slovensku. Ktorý z účtov sa Vám viac páči a má viac výhod? Ten čo máte na Slovensku alebo ten čo majú Rakúski občania pod garanciou Rakúskeho štátu.

Založte si aj vy ideálny účet s VIP výhodami pre Vás a Vaše deti.

 

     PREČO ZLATO?

V papierových peniazoch pracuje čas v náš NEprospech (strácajú hodnotu), naopak v zlate pracuje čas v náš prospech (zlato časom na cene stúpa). Euro sa od svojho zavedenia v roku 1999 znehodnotilo o viac ako - 50%!

Zlato naopak za to isté obdobie stúplo na hodnote o viac ako + 523% - k 27.1.2021. Ekonómovia predpokladajú podobný vývoj aj do budúcna. Zvýšený dopyt + obmedzená ponuka = rastúca cena.

Na svete neexistuje iná investičná možnosť, ktorá by mohla pre Vašu rodinu zaistiť takú trvácnosť hodnoty, akou je zlato.

Zlato je historicky najstabilnejšie platidlo na svete, je to vrcholná forma peňazí. Papierové peniaze sa stali v histórii bezcennými veľa krát, zlato NIKDY!

Tieto dva dokumenty o zlate by si mal pozrieť každý kto si sporí alebo investuje.

https://www.youtube.com/watch?v=EeFiLjKgEo0

https://www.youtube.com/watch?v=b0Fouj76_O8

 

Dajte si POZOR na toho od koho kupujete fyzické zlato. Na trhu je veľa spoločností s.r.o a a.s., ktorých počet sa zvyšuje zo dňa na deň. 

Nechcem očierňovať s.r.o. ani a.s., ale sú to len obchodné spoločnosti, ktoré nedávajú klientovi žiadne garancie.

Článok o falšovaní zlata a oklamaných, podvedených klientov hovorí o tom čo môže klient potencionálne u akejkoľvek akciovky nakúpiť.

Klientov sa vždy pýtam: "Kde cítite väčšiu istotu - stačí Vám "veriť", že nakupuje kvalitné zlato alebo chcete mať GARANCIU banky a bankového dozoru, že nakupuje kvalitné zlato?"

250g 

Bližšie a podrobnejšie informácie z praxe o bezpečnom nákupe nájdete na https://luboscesnek.sk/vas-rodinny-poklad

 

Stačí Vám iba veriť alebo chcete mať istotu? Veriť môžete v Boha, ale pri zmluve, o Vašej budúcnosti potrebujete mať najväčšiu možnú istotu.

Naše produkty dávaju klientom garancie Rakúskeho štátu, Depozitných bánk a bankového práva. Prístup k účtu máte výhradne len vy - majiteľ, je to osobitý, zvláštny majetok klienta. 

wpb

Banka je vlastníkom bankovej licencie a vykonávánie činnosti – teda plnenie zmluvných podmienok – je pravidelne kontrolované:

Rakúskou Národnou Bankou,

Rakúskym úradom pre dohľad nad finančným trhom,

Rakúskym burzovým dohľadom,

Medzinárodnou audítorskou kanceláriou,

kontrola Internými revýzormi,

kontrola verejným notárom. 

A v tom je rozdiel!

 

Link na krátke video o tomto jedinečnom zlatom, bankovom účte. 
 
https://youtu.be/5w0LvaZ0odU

 

 

 

Mám záujem o bližšie informácie.