Nahrávanie...

Príroda uzdravuje

                         
 
 
 
 
  Mať poistenie zdravia (vzniku závažných ochorení) je rozumná vec, ale iba z pohľadu výpadku prijímu alebo na získanie financií z poistného plnenia na liečbu, ktorú zdr.poisťovňa nepreplatí. V tomto smere je oveľa rozumnejšie predchádzať chorobám zdravým životným štýlom, kde na prvé miesto patrí plnohodnotné stravovanie. Akú stravu do tela dávate, z takej stravy sú vyživované vaše už živé bunky a zároveň tvorené nové bunky.
Ak je to nezdravá strava, plná zdravie poškodzujúcich chemických látok a ešte aj chudobná na živiny, tak vaša imunita bude oslabená čo dáva veľký priestor vzniku rôznych závažných ochorení.
S pribúdajúcim vekom sa riziko závažných ochorení niekoľkonásobne zvyšuje.
 
 

 
 
  Nie len v dnešnej dobe by u nikoho v rodine nemali chýbať čisto prírodné, zdravé produkty na posilnenie imunity, rýchlejšie zotavenie po prípadnej chorobe alebo ako prevencia udržania si zdravia do budúcnosti (mozog, kĺby, svaly, žalúdok, pokožka, vlasy, kvalitný spánok, srdce, energia, atď.). 
 
 

 

  Ak máme dostatok kvalitných, prírodných vitamínov, minerálov, antioxidantov, tak sme odolní voči všetkým zdraviu škodlivým nástrahám s ktorými sa denne stretávame.

 

  Určite ste videli rozprávku Soľ nad zlato. Aj tam si kráľ uvedomil, že jeho najmladšia dcéra Maruška (nezabudnuteľná Libuše Šafránková) mala pravdu s tým čo bral ako bezcenné a samozrejmosť. Keď kráľovstvo ochorelo, zlato im bolo k ničomu...

  Zdravie nie je samozrejmosť, o zdravie sa treba starať, druhé už nebude! 

 

  Pracovník, ktorý postrekuje plodiny je v ochrannom obleku, rukavice, respirátor ... všetky živé organizmy ten postrek zničí - na to bol vyrobený. Od plesní, mikroorganizmov až po hmyz. Rôzne druhy chemických látok sa dávajú na plodiny od kvetu až po uskladnenie, veľa krát aj 40x. A táto jedovatá chémia (postrek, hnojivá) či chceme alebo nechceme z časti zostáva aj v tom krásnom, zafarbenom, "zdravom" ovocí a zelenine.

 

  

 

  Dnešné potraviny neobsahujú potrebné množstvo výživových látok a okrem toho obsahujú aj škodliviny z umelých, chemických látok. 

 

 

  Dnes potrebujeme zjesť niekoľko kg jabĺk, aby sme dosiahli také množstvo vitamínov a minerálov ako z jedného jablka v 60 rokoch. Zjete denne 10 a viac kilogramov ovocia a zeleniny?

  Užívanie doplnkov stravy nie je o móde, ale nutnosť

 

 
 

  Počet úmrtí na civilizačné choroby (ktorým sa dá predísť) sa za posledné obdobie dramaticky zvýšil a stále alarmujúco narastá.

 

 

 

  Dnes na Slovensku zomrie v priemere iba každý štvrtý človek prirodzenou smrťou. Traja zo štyroch zomrú predčasnou smrťou na niektorú z civilizačných chorôb, ktorým sa dá predísť.

Stres, nesprávna životospráva a predovšetkým nízky obsah živín v potravinách sú hlavnou príčinou väčšiny civilizačných chorôb.

Medicus curat, Natura sanat - Lekár lieči, príroda uzdravuje.

Veľakrát je najlepším liekom žiadny liek.

Nech bude strava liekom a liek stravou.

                                                                Hipokrates (460 - 370 p.n.l.)

 

  Nárast civilizačných ohorení priamo súvisí s poklesom výživových hodnôt v potravinách.


 

  Ak je človek chorý, treba užívať aj lieky.

Ak je ale zdravý alebo cíti, že na neho niečo "lezie", tak vtedy treba doplniť vitamíny, minerály, antioxidanty, ktoré mu chýbajú v čo najčistejšej prírodnej forme! Výťažky z rastlín musia byť 100% čisté!

Ak telu nič nechýba, má silnú imunitu, tak prakticky nemôže ochorieť!

  

    Na svete neexistuje nič cennejšie ako zdravie.

Stačí si spomenúť, keď vás bolí zub alebo iné, keď je zle vášmu dieťaťu alebo človeku na ktorom vám záleží. Vtedy je zdravie nevyčísliteľné!!!

 

  Vždy to zaplatíme... 

Buď zaplatíme za lieky, operácie, invaliditou alebo až predčasnou smrťou.

Alebo zaplatíme dennou prevenciou = zdravá kvalitná strava bez chémie, kvalitné prírodné vitamíny, šport.

Vždy to zaplatíme, ale našťastie máme na výber!

 

  Dr.Piotr Kardasz, člen vedeckaj rady DuoLife bol pozvaný ako hosť do relácie Dámsky klub - Soňa Mullerová.

https://www.youtube.com/watch?v=GiXhX3-kigk

 

  DuoLife produkty sú komplexná zmes látok, 100% prírodné, ekologické, bez chemických konzervantov a GMO, balené v skle. Rovnako ako aj prírodná kozmetika, doplnky stravy pre ľudí, ktorí chcú schudnúť alebo naopak nabrať čistú svalovú hmotu.

 

  Kvalitné, zdravé, čisto prírodné vitamíny a minerály je najlepšia investícia, ktorú môžeme pre seba a svojich blízkych urobiť. Investícia do zdravia!

 


 

 Link: E -obchod 100% čisté, ekologické, bez chemických konzervantov a GMO

 

Máte záujem o bližšie informácie a zároveň chcete využiť 15 - 30 až 90% zľavy k produktom?

Link: Ako získať až 90% zľavy nájdete tu.

Ak chcete bližšie infornácie hneď, kedykoľvek mi zavolajte.
 

Príroda uzdravuje

Drahé kovy

 

  Dôležitým pravidlom pri nákupe drahých kovov je, že nakupujte iba od overenej spoločnosti.

  Už veľa oklamaných klientov sa nechalo nalákať nepoctivým obchodníkom. Každá "zlatá" tehlička aj tá nie správne deklarovanej rýdzosti má všetky ochranné známky aj certifikát pravosti.

 

 

    Bezpečný a pohodlný nákup vašich drahých kovov

  

  Česká spoločnosť Golden Gate je jedna z najväčších spoločností aké pôsobia na Slovensku a umožňujú našim klientom si bezpečne ochrániť svoj majetok v drahých kovoch https://eshop.goldengate.cz

Máme s ňou exkluzívnu zmluvu na nákup drahých kovov ako sú zlato, striebro, platina.

  Golden Gate je najväčší obchodník s drahými kovmi v Čechách. Má viac ako 67 000 klientov s ročným obratom v stovkách miliónov €. Len za rok 2023 je to viac ako 260 000 000€.

Bezpečný a rýchly nákup z pohodlia vašej obývačky: https://eshop.goldengate.cz

 

Ideálny komoditný účet vedený v drahých kovoch.

Vklady, výbery kedykoľvek bez poplatku.

Vyzdvihnutie drahých kovov v Trnave, Prešove a v Bratislave bez poplatku.

Fyzické dodanie od zlata od 5g.

Odkup zlata kedykoľvek odstupňovane za LF + 2,17%.

Odkup striebra, kedykoľvek odstupňovane za LF + 7,7%.

Vedenie účtu bez poplatku do hodnoty kovu 2000€ bez poplatku od 2000 - 4000€ - 2€ mes. s DPH.

Online prístup k účtu 24/365 bez poplatku.

Účet bez dosahu exekútora a iných úradov.

Golden Gate je najväčšia firma na trhu s investičným zlatom

Dôveru nám dalo viac ako 67 000 klientov.

Dokázali sme ľuďom fyzicky dodať už viac ako 185 ton drahých kovov.

Máme viac ako 60 pobočiek a kancelárií, kde nás môžu ľudia osobne navštíviť.

Svoje drahé kovy si môžu naši klienti vyzdvihnúť už na 27 miestach v Českej a Slovenskej republike.

Náš Komoditný účet je na trhu jediným produktom, ktorý vie sporiť do zlata, striebra a prípadne platiny v jednom sporení.

U nás klienti nemajú povinnosť sporiť, keď sa dostanú do ťažkej životnej situácie, žiadne sankcie a podmienky zasielania platieb.

Kedykoľvek môžu vymeniť drahé kovy späť za peniaze v priebehu niekoľkých dní.

Golden Gate ako jedna z mála na trhu pravidelne a transparentne zverejňuje svoje výsledky hospodárenia vo výročnej správe, zatiaľ čo väčšina firiem predávajúcich zlato neplní ani zákonnú povinnosť a výsledky vôbec nezverejňuje.

Link na nákup drahých kovov: https://eshop.goldengate.cz

 

  Pre klientov Pratner Banky vykonávam servis na Slovensku.

 

 

Drahé kovy

Najnovšie články

Ako nás ovplyvní nová daň zo sladených nealkoholických nápojov?
15. 07. 2024

Ako nás ovplyvní nová daň zo sladených nealkoholických nápojov?

Nová extra daň zo sladených nápojov je na prvý pohľad veľmi kontroverzná, no zákon by mal do platnosti vstúpiť už od 1. januára 2025. O čo vlastne ide a prečo táto daň vzniká?

Čo vás čaká, ak zabudnete zaplatiť splátku úveru?
26. 06. 2024

Čo vás čaká, ak zabudnete zaplatiť splátku úveru?

Novela zákona, ktorú predložilo ministerstvo spravodlivosti, by mala zmierniť neprimerané postihy pre spotrebiteľov, ktorí sa omeškajú s úhradou nízky splátok. Prijatie tohto zákona od nás požaduje Európska únia a ochrániť by mal tak spotrebiteľa, ako aj subjekty poskytujúce pôžičky.

Na finančný trh prichádza digitálne euro. Už ste o ňom počuli? Toto by ste mali vedieť.
02. 06. 2024

Na finančný trh prichádza digitálne euro. Už ste o ňom počuli? Toto by ste mali vedieť.

Ako už asi správne tušíte, ide o digitálnu verziu fyzických peňazí - teda eur. Nebude však fungovať ako kryptomena, no bude to doslovne digitálna verzia hotovosti, čo znamená, že podobne ako hotovosť bude centralizovaná a kontrolovaná Európskou centrálnou bankou. Ale...!!!

Všetky články

Zdravé podnikanie

 

 

    Nie je práca ako práca.

  Každé povolanie, prácu si treba vážiť ale niektoré povolania sú viac ako len práca.

  Kedy sa z práce stane poslanie? Keď pomáhate ľuďom v tom najcennejšom.

  Ak chcete len zarobiť, tak tento článok nie je pre vás. Ale ak ste človek, ktorý chce v prvom rade pomáhať ľuďom a vidíte v tejto práci poslanie, tak za vaše odhodlanie pomáhať budete aj náležite odmenený.

 Či pracujete 8h denne na ciele vášho zamestnávateľa alebo 8h denne na svoje ciele, vždy to bude 8h vášho pracovného času, vášho života, ktorý sa vám už nikdy nevráti. Preto by vás vaša práca mala baviť a aj napĺňať vaše súkromné ciele. Ak vás práca baví, ale žijete "od výplaty do výplaty" a nemôžete si dovoliť kvalitnejšie potraviny, bezpečnejšie auto, viac oddychu pri mori poprípade na horách, inak povedané žiť plnohodnotnejší život podľa vašich predstáv pre vás a vaše deti, tak je najvyšší čas to zmeniť. Spoliehať sa na iných alebo na dnešných politikov, že sa postarajú o náš plnohodnotný život je viac ako naivné.

  Prakticky každý človek si raz za čas v práci zanadáva na samotnú prácu, šéfa, kolektív, mzdu, obmedzenie zdravého dýchania, nútenie do experimentálnych lekárskych zákrokov, ale len málo kto spraví aj krok aby to zmenil. A pri tom to je také jednoduché. Stačí sa len popri práci venovať činnosti, ktorá vám bude prinášať druhý príjem, ktorý bude bez obmedzenia narastať bez toho aby ste mu venoval viac svojho času. Skôr či neskôr sa váš druhý príjem vyrovná a aj predbehne príjem z vašej nie ideálnej práce. Teda je len na vás ako rýchlo to bude. Či to bude za 6mes alebo za rok. Jedno je isté, ak nespravíte tento krok vo vašom živote už dnes, tak o rok o päť sa nič nezmení. Možno budete v inej práci, možno o trošku s vyšším platom a po čase budete zas nadávať na šéfa, kolektív a iné obmedzenia, nariadenia a budete o rok o päť starší.

Definícia bláznovstva je robiť stále to isté a pri tom očakávať iný výsledok.

                                                                                          Albert Einstein

 

    Podnikajte zdravo a slobodne!

 Toto nie je podnikanie ani práca ale poslanie pomáhať ľuďom žiť uvedomelejšie, žiť zdravý a dlhý život!

 Väčšina ľudí, hlavne mladších si zdravie vôbec neváži. Naopak ešte si ho ničia nesprávnou životosprávou. Strava plná cukrov, múky, chemických látok atď. a naopak jedia málo zdravým spôsobom dopestovanej zeleniny a ovocia. To všetko má za následok oslabenia imunity a dáva živnú pôdu vzniku v tele rôznych zápalových procesov. V prvých rokoch života získavame veľmi silnú imunitu. Ale po 40 - 50 - 60tich rokoch neustáleho prekyslovania organizmu jedmi, nesprávnou stravou, málom pohybu nám zdravie vypovedá službu. Už dnes na Slovensku zo štvorčlennej rodiny štatisticky traja zomrú predčasnou smrťou na niektorú z civilizačných chorôb, ktorým sa dalo predísť. Pre predstavu z cca 4 000 000 dospelých obyvateľov Slovenska 3 000 000 predčasne zomrú na choroby, ktorým sa dá predísť!

  Stres, nesprávna životospráva a predovšetkým nízky obsah živín v potravinách sú hlavnou príčinou väčšiny civilizačných chorôb.

Medicus curat, Natura sanat - Lekár lieči, príroda uzdravuje.

Veľakrát je najlepším liekom žiadny liek.

Nech bude strava liekom a liek stravou.

                                                                Hipokrates (460 - 370 p.n.l.)

   

    Čo je cennejšie ako zdravie? Zdravie = život.

  Pomáhať ľuďom zdravo žiť, žiť plnohodnotný a dlhý život je to najkrajšie poslanie.

Ná túto prácu stačí mať iba 18 rokov. Nepotrebujete žiadne € na investíciu do tohto podnikania, ani živnosť ani s.r.o., nemusíte nič vymýšľať, mať starosti s povoleniami (hasiči, hygiena taký a onaký úrad), fakturáciami, zárukou, skladové zásoby, výroba, logistika, zamestnanci, nezaplatené faktúry za váš tovar či službu, najnovšie aj nelogické obmedzenia zo strany štátu atď., záleží od činnosti podnikania. V bežnom podnikaní vás iný podnikateľ nenaučí ako v danom odbore byť úspešný pretože by si tým tvoril konkurenciu! Je toho veľa prečo sa veľa ľuďom nechce do podnikania alebo podnikanie chtiac, nechtiac ukončili. A z týchto dôvodov sa im ani nečudujem.

  Osobne poznám aj podnikateľov, ktorí majú priam rozprávkový príjem ale nemajú kvôli ich forme podnikania žiadny voľný čas aby si užili spolu s rodinnou svoje zarobené peniaze. Musia byť neustále prítomný v podnikaní a riadiť zamestnancov, výrobu a pod.. S vedomím, že veľa krát ich deti nemajú záujem ďalej pokračovať v podnikaní svojich rodičov (nechcú byť otrokmi firmy 24h denne, tak ako ich rodičia). Teda to čo daný podnikateľ budoval celý život, tak jeho deti buď predajú alebo jednoducho zrušia firmu.

 

  Čo bráni vám pri realizácii vašich životných cieľov?

Podľa prieskumu ľudia odpovedali takto:

73% ľudí povedalo nedostatok finančných prostriedkov - tu 0€ do podnikania,

30% nedostatok šťastia v iných oblastiach života - tu záleží iba od vášho rozhodnutia,

29% nedostatok času - a kde ho strácate keď nemáte čas na svoj život?,

27% nedostatok dôvery - tu vám budú desiatky ľudí nápomocní,

19% neschopnosť rozhodnúť sa - rozhodni sa dnes! Môžeš len získať!

  Ľudia často rozprávajú xy výhovoriek ako sa to nedá namiesto toho aby videli jednu cestu ako sa to dá!

 Našťastie sú aj iné moderné možnosti podnikania, ktoré majú výhody ako vysokonadštandartný, pasívny príjem ale bez všetkých vyššie spomenutých starostí a prekážok! Teda vám nič nebráni začať si plniť svoje sny a žiť svoj život tak ako vy chcete!

  Všetky druhy podnikania majú jedno spoločné, ich produkt alebo služba musí mať svojich klientov, ktorí si ju kúpia.

  Dnešná doba umožňuje nielen offline ale aj online, medzinárodné podnikanie. Majte veľké ciele, myslite vo veľkom, globálne. Čo znamená, že váš potenciál klientov a spolupracovníkov je neobmedzený. Či sa mu budete venovať 30min denne alebo hodinku týždenne je len na vás. Nikto vám nič nenariaďuje. Ak ste denne 3h strácali čas sledovaním tv alebo sa hrali na pc a teraz z toho času 1h strávite prácou a pomocou iným ľuďom v oblasti zdravia alebo ich príjmu, tak skôr či neskôr sa vám naplnia vaše ciele. Získate slobodu!

  Poznáte niekoho kto by chcel byť čo najviac zdravý, kto chce zdravie pre svoje deti, rodičov, kto by chcel zarábať viac ako zarába, niekoho kto si hľadá inú prácu ktorá by ho napĺňala?

  Toto je referenčné medzinárodné podnikanie.

  Stačí ak dáte ľuďom okolo seba vedieť ako im viete pomôcť. Osobne alebo na sociálnych sieťach.  Máme veľa videí, príbehov od našich klientov, osobných skúseností, veľa referencií o tom ako im naše 100% prírodné produkty zlepšili zdravie. Treba len o týchto skúsenostiach rozprávať. Postarajte sa o to aby vaše okolie, vaši blízky mali tieto zdraviu prospešné informácie od vás a čo najskôr.

  Státisíce spokojných, opakujúcich klientov a desaťtisíce stále nových pribúdajúcich ľudí nám potvrdzuje naše správne rozhodnutie. Už sa k nám pripojilo množstvo bežne pracujúcich ľudí, lekárov, masérov, kozmetičiek, kaderníčiek, mamičiek na materskej, dôchodcov, podnikateľov, fitness clubov, blogerov, trénerov, športovcov, lekárne atď.. Link: Pozrite si príbehy ľudí ako ste aj vy. Pripoj sa k nám aj ty do úspešnej podnikateľskej skupiny DuoLife.

Na zamyslenie: Čo ste robili v práci/podnikaní tento mesiac pred napr. rokom? Dostali ste mzdu za ten mesiac. Predstavte si aké by to bolo keby ste za ten istý odpracovaný mesiac, za prácu ktorú ste vtedy vykonali dostávali mzdu aj dnes bez toho aby ste pracovali. Ak by ste mal dnes mzdu vyplácanú za predchádzajúcich odpracovaných 12 - 48 mesiacov tak už by ste nemuseli pracovať. Páčilo by sa vám to? Ak áno, tak aj vy využite túto príležitosť vo váš prospech.

  Za raz vykonanú prácu budete mať odmenu po celé roky = pasívny príjem!

  Každý kto sa rozhodne stať partnerom spoločnosti (zakúpenie si 100% prírodných produktov pre zdravie v hodnote cca 166€) získava všetky benefity spoločnosti DuoLife.

Najnižšie ceny, zľavu na všetky ostatné nákupy vo výške 30 - 90%.

Svoj vlastný internetový obchod bez starostí so skladovaním a odosielaním tovaru, fakturáciou atď..

Prístup k hotovým online a offline programom rozvoja.

Prístup k lekárskej infolinke obsluhovanej špecializovanými odborníkmi.

Možnosť budovania medzinárodného obchodu bez fixných nákladov a starostí s logistikou - pasívny príjem.

Podporu a priamu pomoc od desiatok ľudí na Slovensku ako aj v iných štátoch.

 

 

  Staňte sa aj vy partnerom spoločnosti DuoLife. Využívajte všetky výhody (autá, dovolenky, bonusy, atď.) vlastný e - obchod, ako aj nákupy za najnižšie ceny (až s 90% zľavou) a zároveň možnosť zaujímavého, pasívneho príjmu.

Link:  Chcem sa stať partnerom DuoLife a.s. 

 Pred samotným zadávaním Vašich údajov ma tel. kontaktujte. Rád Vám pomôžem a zároveň Vám ušetrím čas aj peniaze pri Vašej prvej objednávke.

 Teším sa na našu úspešnú spoluprácu!

 

Zdravé podnikanie

Zelená energia


 

 

Fotovoltika

Tepelné čerpadlá

Elektrický vykurovací modul AT-Mikrokotol

Link na video v mojom FB príspevku

 

 

letak21

 

 

Mám záujem o bližšie informácie.

On-line konzultácia


 

Váš rodinný poklad

5 zásad, ktoré musí spĺnať Váš rodinný poklad pre Váš pokojný spánok.

 

    1. Majetok musí byť bezpochyby Váš. 

Peniaze v banke nie sú Vaše, ale banky. Čím viac peňazí máte v banke, tým viac Vám banka dlží. Je to veriteľsko, dlžnícky vzťah.

    2. Váš majetok musí uchovávať hodnotu i v krízových rokoch.

Kríza Vás o majetok môže pripraviť rýchlo a inflácia isto!

Fondy, akcie, peniaze (znehodnotenie meny, rozpad EU, politická, vojenská, utečenecká, banková kríza a iné hrozby, ktoré reálne ovplivňujú každý deň hodnotu nášho majetku), nehnutelnosť ... túto vlastnosť nemajú, teda predstavujú riziko straty, kde pokles ich hodnoty môže byť až na hodnotu nula.

Pokles investície o 25% sa vyrovná nárasom o 33,33%, pokles o 50% sa vyrovná nárasom o 100%, pokles Vašej investície o 80% sa vyrovná nárastom o 400% a to sa len dostanete na pôvodné číslo, nie zisk! Ak by to trvalo napr. 10 a viac rokov, tak vďaka inflácii ste pri rovnakom čísle stále hodnotovo v strate. Kúpite si menej tovaru a služieb.

pok

 

    3. Majetok musí byť jednoduché kúpiť a spätne predať.

Rýchlo, pohodlne a bezpečne kúpiť alebo predať. V praxi som sa stretol, že si klient kúpil "výhodne" zlatú tehličku alebo diamant od nejakej s.r.o./a.s. . A keď sa ho pýtam, komu ju rýchlo a pohodlne predá a za akú cenu? Tak odpoveď je vždy rovnaká: oni mi sľúbili, že ju odo mňa kúpia. Mne v tomto prípade sľub nestačí, veď čo ak tu tá spoločnosť o 10 - 20 rokov nebude? A ako vie, že tehlička alebo diamat čo kúpil je pravá?

Tri príklady oklamaných klientov:

Cihly měly i certifikáty

....podvodníci k nim vyrobili i certifikáty a na zlatém pouzdře byla vyražena i ochranná známka renomované švýcarské společnosti,“ 

http://www.novinky.cz/krimi/373240-falesne-zlate-cihly-byly-z-wolframu-podvodnici-je-prodavali-za-200-tisic.html


Nákup zlata nie je regulovaný štátom, v každej krajine sa dá kúpiť falošné zlato a % falošných odliatkov je neznáme. No isté je, že zlato vždy lákalo falšovateľov a do budúcna takýchto odliatkov bude pribúdať, dnes si človek návod na jeho výrobu nájde aj na internete.. Vyrobiť falošný odliatok zlata je jednoduchšie, ako sfalšovať bankovku (peniaze).


Druhý ďaleko vážnejší prípad o predaji falošného zlata a mnohých oklamaných klientoch (medzi nimi je aj český hokejista Václav Nedorost), ktorí nakúpili falošné zlato z nemeckej obchodnej spoločnosti.. písali aj naše Hospodárske noviny..

http://hn.hnonline.sk/svet-120/ceskom-otriasa-obrovsky-podvod-so-zlatom-89201

Článok z Mladej fronty Dnes: Obŕí podvod se zlatem – pražské vydanie 26.8.2015.


Príklad oklamaných klientov ktorí nakúpili "zlato" od nemeckej obchodnej spoločnosti cez sprostredkovateľov Ertrag & Sicherheit  pôsobiacej vo viacerých štátoch ako o samozvaných odborníkoch na investovanie.

Doporučili svojim klientom nemecké obchodné spoločnosti TMS a EVVE bez bankových garancií, bez kontrol pravosti zlata, bez dozoru Národnej banky a samozrejme s lacnejším "zlatom" 


Z predaného "zlata" 4.700 kg bolo iba 320 kg pravé bankové zlato. 4.380 kg bol podvod !!!


Nemecké spoločnosti  tiež "lacné zlato" celé roky "garantovali" a mali veľmi slušné predajné výsledky (4700kg), až kým sa na podvod neprišlo... Dlh voči klientom vyše 100 000 000€, ktoré už nikdy klienti neuvidia.

Tretí príklad: Čtyři zaměstnanci brněnské firmy prodávající investiční zlato se rozhodli pořádně si přilepšit. Do zlata přidávali značně levnější stříbro ...

 https://brnenska.drbna.cz/krimi/18252-foto-zamestnanci-pridavali-do-zlata-stribro-firmu-z-brna-obrali-o-sest-a-pul-milionu.html?fbclid=IwAR038bff88U2xs1-tMMrNb0O33e-qpjwUspE87Qs9r5f3Vj4CiHAmXmWPUg

Pozor na nefér spoločnosti, ktorých je na trhu veľa. Vždy si preverte spoločnosť cez ktorú chcete realizovať nákup. Lacná cena, sľúbený veľký zisk, pekná stránka pri investícii nie je pre klienta žiadna istota.

 

Slová odborníka: 

"Pokud uzavíráte jakoukoliv smlouvu, podepisujete „pouze“ papír. Míra ručení za smluvní podmínky je určena právní formou společnosti.

 

Budu citovat pana Tomáška, analytika GE Money Bank, který říká´: "Společností, co nabízí zlato je spousta; při výběru i té seriózní leckdy stačí se zamyslet, proč jsou nabídky některých společností tak výhodné"

Nechci hanit s.r.o. ani a.s., ale jsou to jen obchodní společnosti, které nedávají klientovi žádné garance. Článek o padělání zlata, mluví o tom, co může klient potenciálně u jakékoliv akciovky nakoupit.

 250g

 Ftehla

    4. Majetok musí byť v bezpečí.

Dnes nielen pred zlodejmi, ale aj pred exekúciou. 3 700 000 exe na SR je toho dôkazom. Cca milión občanov SR má exekúciu a žiadny ich bežný finančný produkt od bežných fin.poradcov nie je proti tomuto riziku chránený. Naši klienti majú u nás účet vedený v drahých kovoch chránený aj voči tomuto riziku.

Žiadny z tých ľudí si neplánoval exekúciu, že ju chce mať o 5 - 10 rokov. Bolo by teda rozumné, ak by tých cca milión Slovákov mali účet chránený aj voči exe? Určite áno.

A vy, máte aspoň jeden účet v rodine chránený voči tomuto riziku?

    5. Majetok musí byť 100% poistený proti strate.

Komerčné banky "garantujú" len do 100 000€ aj to s veľkým ? pretože v bankách je uložených cca 31 000 000 000€, ale vo FOV - fonde ochrany vkladov je iba cca 202 000 000€ čo je približne 0,6% z vkladov. Znamená to, že za Vašich 10 000€ na účte máte garanciu 60€! Je to vôbec garancia??? Je to len neuskutočniteľný sľub.

Miera ručenia za zmluvné podmienky nebankoviek je určená iba právnou formou obchodnej spoločnosti (s.r.o. min. 5000€, a.s. min. 25 000€ na SR), ktorá môže kedykoľvek zaniknúť, ktorú nikto nekontroluje... 

Príklad: Ak si kúpite výhodné, výnosné sporenie, zlato za dobrú, lacnú cenu alebo super ziskové akcie firmy, ktorá existuje zatiaľ iba na papieri ... Musíte iba veriť ich sľubom, ich peknej stránke. V skutočnosti nemáte žiadne záruky, že dodržia to čo Vám sľúbili aj keď to máte v zmluve. BGM Invest, rôzne pyramídové hry majú rovnaký základ, veľa krát sa tvária ako nadnárodné spoločnosti a fungujú 3 - 8 rokov. Až do dňa "D". Potom sa klienti môžu súdiť, že ich oklamali, ale ich peniaze sa im už nikdy nevrátia. A preto ...

Stačí Vám iba veriť alebo chcete mať istotu? Veriť môžete v Boha, ale pri zmluve, o Vašej budúcnosti potrebujete mať najväčšiu možnú istotu.

 

 

                       Váš rodinný poklad musí spĺňať bezpodmienečne všetkých 5 zásad!

 

Ak v tom aj vy vidíte rozdiel, napíšte mi alebo zavolajte.

Majte všetkých 5 zásad Vášho rodinného pokladu.

 

 

Finančné tipy

Vyznajte sa v investovaní, ako a kde bezpečne zhodnotiť vaše úspory


1_2_1

 

  V tomto článku zistíte, že investovanie nie je vôbec tak zložité, ako sa na prvý pohľad zdá. Dozviete sa, aké typy investícií existujú a ako sa v nich orientovať. Je veľmi pravdepodobné, že tieto informácie Vám pomôžu ochrániť a zarobiť peniaze navyše.

V článku sú dve Exkluzívne možnosti investície, ktoré by mali patriť do vášho portfólia! S výhodami ako: bez poplatkov, bez viazanosti, bez dosahu exekútora, s pevne stanoveným ročným výnosom 5 - 7%, poprípade aj s mesačne vyplácaným úrokom 0,41% p.m. na váš účet. Kontaktujte ma.

Tri kroky k finančnej pohode, majte aj vy mesačne vyplácanú rentu


340_1  

 

  Ako zarobiť bez zvýšeného rizika.

Zarobte peniaze navyše len tým, že o nich budete lepšie premýšľať. V tomto článku nájdete niekoľko tipov, ktoré Vám pomôžu zarobiť peniaze navyše.

Ako sa stať investorom a poberať mesačne, pevnú rentu?

Vyznajte sa v poistení


insurance-1991216_640

 

  Poistky sú nástrojom na zabezpečenie náhodných a spravidla nepríjemných udalostí. Krádež, zničenie majetku, smrť, invalidita a ďalšie ako aj znehodnotenie vašich úspor. To všetko sú veci, ktoré si nikto z nás neželá, ale občas sa niekomu prihodia. Preto sú poistky bežnou súčasťou našich výdavkov. V tomto článku sa dozviete, ako mať poistky správne nastavené, aby ste neplatili zbytočne veľa peňazí poisťovniam a aby Vám poisťovne v prípade škody zaplatili to, čo budete potrebovať.

Viete ako si poistiť vaše peniaze pred znehodnotením?

Všetky tipy

Kalkulačky

Kalkulačka

Výpočet splátky úveru

Výsledok

Kalkulačka

Hypotekárna kalkulačka

Výsledok

Kalkulačka

Kalkulačka RPMN

Výsledek

Kalkulačka

Inflačná strata

Výsledok

Kalkulačka

Zhodnotenie vkladu

Výsledok

Kalkulačka

Koľko mesačne ukladať

Výsledok

Kalkulačka

Koľko vynáša moje sporenie

Výsledok

Kalkulačka

Pravidelné sporenie

Výsledok

Kalkulačka

Mesačná renta

Výsledok

Referencie

"Dobrý deň. Pána Luba som stretla čistou náhodou. Som veľmi rada, že ma oslovil so službami, ktoré poskytuje už stovkám spokojných klientov. S jeho exkluzívnymi možnosťami na trhu a servisom som veľmi spokojná. Vrelo odporúčam každému, kto myslí na svoju budúcnosť."

PaedDr.Denisa Králičová, riaditeľka ZŠ Hlohovec

 20180129_141205

 

"Luba poznám už hádam aj 20 rokov. Sám som pracoval v poisťovníctve a mám aký, taký prehľad o finančných produktoch na trhu. Zmyslupnosť a výhody ním sprostredkovaných produktov ma priam dostali. Využívam ich už roky ja aj moji blízky. Nech sa darí!"

Tomáš Tomaškovič, podnikateľ/majiteľ Reštavrácie vo dvore, Dechtice

 20180126_142611

 

"Služby pána Cesneka môžem len doporučiť. Presne to, čo mi porozprával pri našich stretnutiach aj splnil. Jeho servis a pravidelné informovanie nielen zo sveta financií je vysoko nadštandartné."

MUDr. Ján Lančarič, obvodný lekár Dolná Krupá

 

"Som človek, ktorý má už nejaké životné skúsenosti, a ako sa hovorí suchým rožkom ma nikto neopije. Keď ma oslovil Lubo cez môjho známeho, ktorý mi ho doporučil ako jeho spokojný klient, tak som súhlasil so stretnutím. Zistili sme pri rozprávaní, že máme veľa spoločných známych a niektorí z nich TOP vysoko postavení a solventní známi majú tento istý produkt. Dnes som spokojným klientom už aj ja. Odporúčam každému kto v živote chce mať zabezpečenú budúcnosť."

Ivan Novák, podnikateľ/majiteľ autolakovne v Trnave

 20180126_124339

 

"S Lubom sa poznám od narodenia, som jeho bratranec. Teda kúpiť si od príbuzného službu tohto charakteru nie je jednoduchá vec. Keď že ho poznám hlavne ako bratranca, s ktorým som sa čo to navystrájal. A až v druhom rade ako profesionála vo finančnom svete. Máme viacero spoločných príbuzných, ktorí sú jeho klientami už roky + jeho naozaj faktami, odbornými článkami podložené odpovede na moje časté otázky ma presvedčili o správnom kroku."

Aleš Cesnek s rodinou,  Dolná Krupá, šéfkuchár v luxusnom golfovom klube Borša, Hrubá Borša

 20180126_182654

 

"Ako šéf autoservisu nemám veľa času na študovanie ponúk na trhu. Oslovilo ma veľa fin.poradcov no neúspešne. Všetci mi ponúkali rovnaké alebo veľmi podobné produkty len s iným logom firmy. S Lubom sa poznáme od strednej školy ako spolužiaci. Každý z nás sa vybral po škole svojím smerom. Keď mi porozprával o možnostiach, ktoré mi vie sprostredkovať, tak som sa hneď rozhodol. Dnes mu servisujem autá a on mne financie. Našu vzájomnú spokojnosť potvrdzuje aj fakt, že už roky sa radi stretávame nielen pracovne."

Martin Klokner,  Ružindol, vedúci autoservisu v Trnave

20180124_155424

 

"Som človek ktorý si zakladá na zdravých a férových hodnotách. Možno aj preto som roky Lubov niekoľkonásobný spokojný klient. Chodili sme spolu do škôlky a 8 rokov sme drali rovnakú lavicu bok po boku na ZŠ. Až na strednej škole sme išli každý na inú školu, ale rovnaký odbor. Aj dnes si stále máme čo povedať pretože máme veľmi veľa spoločného. Vždy som rád, keď nás navštívi a poinformuje o novikách nielen zo sveta financií alebo len tak ako kamaráta. Je to človek, ktorý si stojí za slovom."

Zdenko Dvorák, Horná Krupá, profesionálny servisný technik v Trnave

20180131_190949_resized

 

Pána Luba som spoznal cez môjho dlhoročného známeho, ktorý pracuje viac ako 30 rokov v oblasti financií. On sám je jeho spokojný klient. Dohodol nám prvé stretnutie na ktorom sme sa ako ľudia spoznali. Na ďaľšom sme prebrali konkrétne fakty. Vypočul som si exkluzívne produkty, ktoré ma oslovili. Doporučujem všetkým mať jeho servis, odbornosť a ľudský prístup. 

Ing.Libor Samko, podnikateľ, Piešťany

20180213_143454

 

 

O mne

 

Pre mňa to nie je práca ale poslanie, pomáhať ľuďom chrániť ich zdravie a zhodnocovať ich majetok, pre krajšiu budúcnosť.

 

Profesionálne sa venujem ochrane a zhodnoteniu majetku od roku 2010 a oblasti zdravia od roku 2015. K tomuto poslaniu pomáhať ľuďom som sa dostal postupným vývojom z poisťovníctva, bankovníctva, v ktorom som pracoval od roku 2001. Teda mám už viac ako 20 rokov skúseností, ktoré radi využívajú vo svoj prospech ľudia v mojom okolí ako aj úplne neznámi, no mnohí z nich sú dnes už moji spokojní klienti. Ich spokojnosť potvrdzuje aj fakt, že veľa z nich využíva moje služby opakovane.

 

 V oblasti financií sa špecializujem na exkluzívne produkty hlavne zlato, striebro, platina, kryptomeny a v oblasti zdravia na 100% prírodné produkty bez chémie ako aj prístroje, ktoré sú určené tak na profesionálne (v nemocniciach a pod.) ako aj domáce použitie.

 

Moji klienti najčastejšie na mne oceňujú že, nemusia v prípade akéhokoľvek servisu nič riešiť. Všetok servis im spravím rýchlo a pohodlne.

 

Chcete mať aj Vy exkluzívne produkty z oblasti zdravia a financií? 

Rýchly a pohodlný servis z pohodlia Vášho domova?

 

Ak ste odpovedali na obe otázky áno tak neváhajte a kontaktujte ma mailom na adresu LC@luboscesnek.sk alebo, na tel.číslo +421911289322 rád Vám pomôžem.

 

Teším sa na Vás.

 

S prianím zlatých časov Lubo

Prečo práve so mnou?

Zrozumiteľnosť

Jednoducho a zrozumiteľne Vám porozprávam o našich produktoch a výhodách pre Vás.

Exkluzívne produkty iba u nás

Pre rast vášho šťastného života a vašej rodiny, potrebujete hlavne zdravie a financie sú už len +.

Flexibilita

Môžeme komunikovať mailom, online, po telefóne alebo osobne. Rýchly a pohodlný servis z pohodlia Vášho domova.

Ľuboš Cesnek
12
rokov profesionálne zameraných na bezpečný nákup drahých kovov a pevné zdravie celej rodiny.
1 486 +
jedinečných zmlúv.
25 542 696
objem zmlúv mojich klientov ktorým zdravo riadim a spravujem ich majetok.

Kontakt

 

Ľuboš Cesnek

tel.kontakt:    +421911289322

email adresa: LC@luboscesnek.sk

Kancelária:

Hviezdoslavova 7, 917 01 Trnava.

Kontaktný formulár